Tyto stránky momentálně inovujeme. Většinu našeho zboží proto najdete na www.maluna.cz. Děkujeme za pochopení.

Ulrich prací gel s mydlicí lékařskou

Kód: 7113
199 Kč
Skladem (2 ks)

Přídavek mydlice lékařské zvyšuje účinek pracího gelu, který lze použít pro všechny teploty vody a veškeré druhy textilií. Balení 1l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ekologický prací gel Ulrich se zvýšenou účinností

Jemný, koncentrovaný ekologický prací prostředek se zvýšenou účinností praní na všechny druhy prádla. Vhodný také pro děti, vegany i alergiky.

Do stávajícího čistě rostlinného základu tekutých pracích gelů ULRICH byl přidán výluh z mydlice lékařské, který ještě více zvyšuje jeho prací účinnost. Gel je ekologický (IMO certifikace), velmi jemný a šetrný, je vhodný pro všechny druhy prádla, typy praní, teploty vody a stupně tvrdosti vody. Chrání pračku před usazováním vodního kamene a vyrovnává hodnotu pH.

Použití: Objem 1 litr vystačí až na 33 pracích cyklů. Na jeden prací cyklus dávkujte 25-30 ml (1 uzávěr). Není třeba používat předpírku. Nezapomeňte dbát pokynů uvedených na štítku oblečení.

Certifikát IMO zaručuje, že:
- jsou používány jen přírodní, znovuobnovitelné zdroje,
- jsou přednostně využívány suroviny z ekologicky šetrného zemědělství,
- jsou využívány biologicky snadno odbouratelné složky,
- výrobek neobsahuje nanočástice, ani geneticky pozměněné organismy,
- výrobek splňuje kritéria GOTS (Global Organic Textile Standards).

Ulrich

Výhodou pracího a čistícího programu firmy ULRICH je jeho stavebnicový systém, jehož jednotlivé složky se doplňují. Vy si tak vyberete vždy jen ty části, které právě potřebujete (např. podle míry zašpinění prádla). Přípravky ULRICH jsou díky své vysoké koncentraci velmi úsporné v dávkování, vysoce účinné, nejsou testovány na zvířatech a jsou vyrobeny z obnovitelných přírodních zdrojů. Neobsahují fosfáty, tenzidy, optické zesvětlovače, umělé vonné látky, agresivní kyseliny, konzervační látky, plnidla, chlor, čpavek a jsou biologicky odbouratelné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.