Tyto stránky momentálně inovujeme. Většinu našeho zboží proto najdete na www.maluna.cz. Děkujeme za pochopení.

Menstruační kalhotky Meracusky

Pokud vám konvenční menstruační pomůcky nevyhovují a nevyhovuje vám ani cokoli si dovnitř zavádět, můžete vyzkoušet menstruační kalhotky Meracusky.

I když se ve světě jedná o běžnou menstruační pomůcku, u nás jsou zatím novinkou. Ženy v Asii menstruační kalhotky znají velmi dobře a jsou u nich populární, a také v Americe ženy menstruačním kalhotkám „přicházejí stále více na chuť“.  Pojďme si je tedy lépe představit.

Co to jsou menstruační kalhotky?

Nebojte, nebudeme mluvit o kalhotkách, které používáte pouze 5 dní v měsíci, o tzv. velkých bombarďácích, které jste zdědila po své prababičce, a ve kterých je vám během vaší menstruace tak pohodlně. Ne, tak takto Meracusky opravdu nevypadají.

Menstruační kalhotky Meracus

Menstruační kalhotky se sice proti klasickým kalhotkám liší, ale na první pohled rozhodně nic nepoznáte. Menstruační kalhotky jsou ušité ze speciálních materiálů, které zajišťují to, že jsou savé a nepropustné. Protože se jedná o moderní materiály, tak jsou kalhotky zároveň prodyšné - nehledejte v nich tedy žádný igelit! Použité materiály jsou podobné těm, které se používají pro výrobu látkových vložek. Oproti látkovým vložkám ale kalhotky mají tu výhodu, že nikam nekloužou a neposouvají se.

Menstruační kalhotky Meracusky jsou vyráběny v České republice a pocházejí ze stejné „rodiny“ jako látkové vložky Meracus.

Proč jsou praktické?

Některé ženy nestojí o to, aby lidé kolem nich kvůli vykukujícím křidélkům věděli, že mají menstruaci (třeba při převlékání ve fitness centru nebo dívky při tělocviku). Také ženy, které v noci často mají nehodu a spí někde mimo domov, kalhotky ocení - varianta Plus poskytuje v noci účinnou ochranu i na spodní části zad.

Jak menstruační kalhotky Meracusky vypadají?

Menstruační kalhotky Meracusky mají celkem 6 typů, které se mezi sebou liší svou savostí, vzhledem a výškou. Vyrábějí se v neutrální v černé barvě a v něžné růžové barvě. Jsou opatřené pevnější gumičkou kolem stehen, aby nedošlo k vytahání a protečení. Svým střihem se od běžných kalhotek téměř neliší.

menstruacni-kalhotky-meracusky

„Posuďte sami - menstruační kalhotky Meracusky vypadají opravdu skvěle.“

 

Vybrat si můžete na našem e-shopu z 6 typů.

Přečtěte si také: