Recenze od našich zákaznic

Recenze od našich zákaznic
Menstruační kalhotky
Menstruační vložky

Verča

Menstruační kalhotky
Everyday

Byla jsem nadšená z možnosti si nechat kalhotky ušít na míru. Také jsem si zvolila ty s vyšším pasem, aby se mi kvůli bříšku nerolovaly, a typ pro silnější menstruaci, a hlavně na noc. Musím říct, že jsem byla skutečně překvapená, jaká je to pohoda. Určitě to chce více kusů a typů na celou menstruaci. V mém případě určitě jedny na začátek a konec, kdy krvácím slabě, a pak přes den na střední či silnější krvácení další. Pokud trpíte na ranní nehody jako já, tak s mecaruskami na noc nešlápnete vedle a nemusíte ráno letět střemhlav do koupelny. Při dalším cyklu jsem si „dovolila“ ráno se dlouho válet.
Mecarusky jsou skutečně pohodlné, ani po delším nošení neprotečou. Občas se člověk prostě někde zasekne či zapomene, ale na tyto kalhotky se dá spolehnout.

Monika

Menstruační kalhotky
Everyday

První cyklus jsem kalhotky zkoušela ve slabší den. Protože se zároveň učím praktikovat vědomou menstruaci, vydržely v pohodě celý den. Kdyby mi to nebylo psychicky nepříjemné, vydržely by ještě déle.
Druhý cyklus jsem je zkoušela v nejsilnější den. V pohodě bez protečení několik hodin, s vědomou menstruací si dokážu představit, že by stačily i na celý pracovní den bez potřeby je vyměnit. Bez vědomé menstruace a se slabší menstruací si troufnu tvrdit, že v pohodě.
Kalhotky Meracus Plus hodnotím velice pozitivně, rozhodně se stávají mou nejoblíbenější pomůckou na nejsilnější noci cyklu. A jestli bych je doporučila nebo si koupila další? Rozhodně ano, ta klidná noc za to stojí.